Psychobilly.cz

Archive for the ‘Nezařazené’ category

 V Popu na Újezdě se chystá psychobilly halloween s The Hellfreaks a The Horibillies

Ve čtvrtek 1.11. se na Újezd vrátí maďarská psychobilly parta The Hellfreaks, kterou vede ďábelská Shakey Sue. Jejich květnový pražský koncert nebo jejich vystoupení na Pod Parou festu všechny přesvědčil, že se jedná o talentovanou bandu a stojí za to se vydat na jejich koncert.

Doprovodí je další maďarská kapela – The Horibillies. Divoký, našláplý a úderný rockabilly punk, který nenechá nikoho v klidu. Stačí si je poslechnout a je rozhodnuto. Tam musím být.

(Celý příspěvek…)

Topper Harley production uvádí Dick Dynamite and the Doppelgangers. DD & D se dali dohromady v roce 2005 v novozélandském Hamiltonu. Do „šejkru“ nalili napůl psychobilly s klasickým rockabilly, smíchali a ozdobili špetkou country a snítkou punku. Není se pak čemu divit, že jako svoje vzory uvádějí Meteors, Guana Batz, Batmobile, Sharks, Gutter Demons, Johnny Cash, Hank III nebo Misfits.

Role předkapely se zhostí pražské trio the Bad Tones, kteří už dnes vystupují opravdu zřídka!

Po koncertě klasická afterparty.

 

 

(Celý příspěvek…)

Už je to tak, po úspěšné jarní sérii Rock’n'Roll Circus tu máme její druhé  pokračování. To se zaměřuje hlavně na maďarskou rockabilly a psychobilly scénu. Ale samozřejmě nezapomíná na českou špičku. Těšit se můžete na maďarské kapely Hellfreaks, Yellow Spots Brutal Quartet, Gutting Revue, Horribillies, V8 Rockabilly Band a z českých luhů a hájů se znovu vrátí naši oblíbení Slapdash, Twisted Rod, Mordors Gang a nově v PopoCaféPetlu přivítáme Cannonballs nebo Franka von Triera s kapelou.

(Celý příspěvek…)

Rock ´N´ Roll CIRCUS

Duben 24th, 2012

 

Tuto sobotu 28.4.2012 vystoupí v pražkém Popocafépetl rakouská parta KITTY IN A CASKET!

Kitty in a Casket “Don’t Get Me Wrong”

 

Kočičky z rakviček se dali dohromady v městě motorů, kde už se dnes žádný auta snad ani nevyráběj. Začínali jako psychobilly/punk rocková kapela, ale nikdy nebyli zaškatulkovaný příliš, aby si nemohli hrát, jak sami chtěj.

Dnes maj za sebou přes 1000 shows a Vic evidentně bere lekce zpěvu. Na novým albu je to znát, a ač mi deska přijde už poměrně „popová“, na jejich koncert se zatraceně těšim. Budu mít propocený i trenýrky!!!

Začínali hrát v roce 2003 a nejnovější album “Our Way & The Highway” je už pátým dlouhohrajícím v pořadí. Vychází u renomovaného evropského labelu I Hate People Records

Drunk in The Daylight!!!

(Celý příspěvek…)

Psychobilly aréna

Červenec 2nd, 2011

Ve čtvrtek 21.7.2011 se v pražském Rock Café koná PSYCHOBILLY ARENA, oslava narozenin reverenda Radima “Cosmo” Kosmáka a afterparty pro všechny kdo se zůčastní nebo nezůčastní letošního psychobilly meetingu v Pineda de Mare.

Na psychobilly aréně zahrají králové domácího psychobilly GREEN MONSTER, rockabilly/psychobily allstar band CARLOS and HIS COYOTES, čím dál lepší “mladá” krev The ROCKET DOGZ a jedna zbrusu nová kapela MOONLIGHT HOWLERS což je asi taková česká odpověď na Hanka Williamse III.

(Celý příspěvek…)

Novinky

Květen 26th, 2011

V sobotu 11.6.2011 pokřt?­ nov?© CD “Rockabilly radio hl?¡s?­ weekend” plzeÅ?sk?¡ rockabilly/swing parta The MORDORS GANG, při t?© př?­ležitosti se oslav?­ 45. narozeniny mistra Mordora. Gratulujeme!

 

Konec nahr?¡v?¡n?­ nov?©ho alba ohl?¡sili i The Gangnails.

Nejbližší koncert

Na informacích o nových koncertech se pracuje, příd později.
ByWordPress. Thanx WPTheme Generator.
Special Thanx to Gimp!
Creative Commons License
TOPlist