Psychobilly.cz

Archive for the ‘Rozhovory’ category

The Surf Rats – rozhovor

Červen 10th, 2012

 

5. ročník vrchlabského PSYCHOTHERAPY festu je za dveřmi a proto zveřej?ujeme rozhovor s psychobilly legendou a zárove? hlavní hvězdou festu The SURF RATS. Rozhovor je převzatý z druhého čísla Psychotherapy zinu který vychází jednou ročně jako podpora festivalu.

Za kapelu na otázky odpovídal její zakládající člen Gaz.

 

 

(Celý příspěvek…)

         Po delší odmlce Vám přináším rozhovor s Atim EDGE, frontmanem maďarské tříčlenné partičky – The Silver Shine. Tato kapela pochází z Budapeště a momentálně působí ve složení:

Ati EGE: kytara/zpěv

Krista Kat: kotabas/zpěv

Furo: bicí (Celý příspěvek…)

Tak jsem našel rozhovor ještě ze stránky www.zombies.sk, která už bohužel neexistuje. Rozhovor nie je v češtině, skutečně se mi ho nechtělo přepisovat tak se potrápte;-)

 

 

 

 

(Celý příspěvek…)

Jak jste si mnozí mohli povšimnout, Nekromantix vydávají nové album, jejich nový počin se nazývá “What Happens In Hell, Stays In Hell” a já vám předkládám přeložený rozhovor s frontmanem, Kimem Nekromanem.  Nové album vychází 2. srpna. Taktéž se chystají na veliké turné. (Celý příspěvek…)

Daniel Deleone ( Photo By Lucky Varga )

Kapelu Rezurex snad netřeba představovat, již od roku 2006, kdy vydali album Beyond The Grave, brouzdají rázně světovou psychobilly scénou. Nedávno ještě zpěvák Daniel Delon obohatil hudební svět o dark wave projekt jménem Neon Kross (k poslechu na reverbnation.com) a právě s ním vám přináším rozhovor. (Celý příspěvek…)

Nejbližší koncert

Na informacích o nových koncertech se pracuje, příd později.
ByWordPress. Thanx WPTheme Generator.
Special Thanx to Gimp!
Creative Commons License
TOPlist