Psychobilly.cz

psychotherapy

 

PSYCHO THERAPY FEST PO DEV?TÉ aneb ROCK¨N¨ROLL pro všechny. 

V červnu do Vrchlabí opět zavítá ojedinělý Rock n Rollový cirkus Psycho Therapy. Můžete se těšit na ojedinělou show ve venkovních prostorách restaurace Kufr ve Vrchlabí u vlakového nádraží. Psycho Therapy fest má v našem městě vybudovanou již devíti letou tradici a dobré jméno nejen v České republice, ale i v zahraničí. za devět let existence se tu vystřídala přední jména z tuzemské Rockabilly , Psychobilly a Rock n Rollové scény  a další ne méně známé kapely z evropy(Rakousko,Polsko,Maďarsko,Německo…),ale i z USA.

Žánrově se festival pohybuje okolo Rock n Rollu od 50. let jako Rockabilly ,Surf , Hillbilly, Swing po modernější rewivalové Psychobilly,které se odkazuje na původní vlivy s příměsí dravého punku.

Yellow Spots ( absurd swing-billy kabaret)

Devíti členný šílený orchestr k nám zavítá až z Budapešti . Těšit se můžete na neotřelý mix neo-swingu,rockabilly,psychobilly,punku a ska s ženskými back vokály a tančící mumií v kostýmech s prvky kabaretní show. Yellow spots jsou aktivní od roku 2003 a brázdí evropu křížem krážem v čechách už jste je mohli také párkrát vidět. V roce 2013 vystoupila kapela na mezinárodně uznávaném Madarském festivalu Sziget. Teď vam jejich šílenej kabaret přivážíme do Vrchlabí na Psycho Therapy.

yellowspots

 

The Howling Wolfman (old school psychobilly)

Tihle tři chlapíci z Drážďan nám přivezou pořádnou nálož psychobilly ze starý školy s geniálním vintage zvukem. Kluci spolu začali hrát puvodně ve čtyřčlenné sestavě v roce 2007 o dva roky později je opouští kytarista a dávají si pauzu, která je pro kapelu dost plodná a diky níž dali dohromady materiál na jejich první album Asylum Rock vydané v roce 2011 u Razmatas records. Od roku 2010 se plně věnují konzertováni po celé evropě. Podium sdíleli s takovýmy kapacitami v oboru jako Meteors, Frenzy, Frantic Flintstones, Demented are go, the Tazmanian Devils.Doufám ,že se těšíte na Vlkodlaka tak jako já.

howlingwolfmen

 

Green Monster (Lords of czech psychobilly)

Jedna z nestárnoucích tuzemských kapel, která položila základní kámen žánru u nás. Frontman Cosmák to drží stále ve votáčkách. Jejich vystoupení jsou pořád nabytá energií stejně jako před léty. Užijte si s nimi pořádnou ávdku muziky, kterou sami charakterizují asi takhle“ Vostrej záhrobní rock´n´roll, jako dělanej na zběsilou párty krve žíznivejch zombíků na tajemným hřbitově. Temný, ale vtipný. Drsný, ale melodický. Živá show má sílu ďábelskýho hot rodu, rozhejbe vám kostru na taneček přes tři pekla. Obtloustlá zelená příšerka, co si libuje ve všech možných neřestech, od cigaret až po rozřezávání lidských těl, se na vás těší – respektive Cosmo a jeho smečka démonů už brzy ve vašem městě! RUN OR DIE!“

greenmonster

Three wild guns (punkabilly)

Jediná punk a billy parta ve východních Čěchách. Kluci se snaží nějaký ten pátek rozčeřit rock’n’rollový vody v jejich teritoriu a docela se jim začalo dařit a často vyrážejí i mimo kraj. Přijďte je podpořit určitě si to zaslouží.

threewildguns

 

Bombs from Heaven (punk rock’n’roll)

Přímočarý punkrock kalifornského střihu se silnými vlivy rock’n’rollu.

Kapela funguje od roku 2010 po 2 vydaných albech prošla pár změnami v sestavě a nyní se chystají na novou desku v novém Brněnsko Italském složení.

bombs

 

The Beautifuls (rockabilly,punk)

Fešáci ze Sedlčan jsou hodně mladou a nadějnou kapelou. Tvrdě na sobě makaj a je to konzert od konzertu znát. Hrají vesměs rockabilly s lehkou příměsí punku a dají si záležet i na vizáži,tesil a kšandy dělaj divy.

beautifulls

 

The Harpagans (rock’n’roll PL)

Psycho therapy fest je od začátku tak nějak propojeném s Polskou rock n rollovou scénou a tak u nás každý rok vystoupí aspo? jedna kapela od sousedů. Letos padnul los na The Harpagans.

harpagans

 

 


Leave a Reply

Nejbližší koncert

Na informacích o nových koncertech se pracuje, příd později.
ByWordPress. Thanx WPTheme Generator.
Special Thanx to Gimp!
Creative Commons License
TOPlist