Psychobilly.cz

Archive for the ‘koncerty’ category

Psychobilly Meeting 2018

Červenec 18th, 2018
meet
Reportáž psaná do písku – den nultý
Hned úvodní kapela v rozpáleném Santi’s baru dokázala patřičně překvapit. Rusty Robots z Německa vypadali a zněli trochu jako ranný Batmobile a přímo si říkali o pozvánku do Prahy nebo blízkého kousku naší předbalkánské kotliny.
https://youtu.be/mUcDKYP44RIVečerní otvírací večírek sliboval mnohé a překonal očekávání. Japonský večer se jednoznačně vydařil. Hanba těm, kteří se vožrali, usnuli na pokoji a vůbec nedorazili!
První kapelka pojmenovaná The Violetz ukázala fialkové poupě – drobnou japonečku drtící tmavý Gretsch. Sorry Kečupe, na to prostě nemáš:-) Pan zvukař se pral s jejím trochu slabým zpěvem v kontrapozici se zběsilou rychlostí jejího otce na basu. Druhou polovina vystoupení již byla radost nejen koukat ale i poslouchat.
https://youtu.be/I_qbZdZVjhM
Po nich naskočili mládežníci z Chicken Jump Skips a velmi rychle svým jednoduchým oldskůlem rozpoutali první solidní wreck, který, když se přidali i kamarádi z dálného východu, nabyl (nebo nabil?) solidních rozměrů. Tempo udrželi do konce a jejich skočná se zapsala do duší mnoha účastníků. Taneční jednička celého večera, navíc prodávali naprosto nepřekonatelně nejhorší triko ever:-)
https://youtu.be/D9BGYgJTd6M
Jako třetí zahráli zkušení instrumentalisté Swamp Ratz. S jejich fullspeed rockabilly si užili koncert stejně jako rozdováděné publikum. Chvilku napětí vyvolal jejich bubeníček, který při snaze vylézt na bicí, do nich po tlamě spadnul, ale oklepal a se samurajskou odolností nejenže dohrál ale i vyvenčil jeden z bubnů do prvních řad.
https://youtu.be/RI38Nk8RyUo
Vrcholem večera byli The Psyclocks. Tři hoši v bermudách rozpoutali smršť na pódiu hotovou bouří pod ním. Kapelka, která by si jinak určitě zasloužila místo mezi hlavními kapelami festivalu, ukázala sílu japonského psychobilly – nezapomenutelný zpěv, precizní a rychlá kytara, zběsilá basa a bicí, které rozhodně nekulhali.
https://youtu.be/-gaLYC-xeBc
Nedá se říci jinak než ARIGATO!
Reportáž psaná do písku – den první
Odpolední kapelka Screamers And Sinners, ačkoli zpěv dle videí zněl, jak kdyby SKA-P hráli rockabilly, na živo vůbec nebyla špatná. Místní borci podpoření local psychos odehráli v náročných podmínkách rozžhaveného beachbaru solidní koncert a nebál bych se na ně jít znovu. Zejména zaujal čtvrtý člen kapely, který song od songu střídal saxofon a foukací harmoniku.
Večerní rozjížděla taktéž místní kapela Cockroaches, která loni vyhrála contest plážových kapel a mohla se tak zúčastnit hlavního programu. Vynechali jsme a stihli jen konec. Kapela si jako mnohé další španělské skupiny zakládá na kostýmech a jako u ostatních i zde dominují náboženské motivy. Po jeptiškám v posledních letech to byl tentokrát papež nebo biskup nebo něco tak.
https://youtu.be/oS9kwmkmeDU
Kapelu Bang Bang Bazoozka asi zbytečné představovat tak jen stručně. Bazuky jsou rutinéři a rozhýbaly scházející se publikum.
https://youtu.be/4dp7MYyKE8s
Ještě víc zbytečné je představovat Banane Metalik. Frantíci to rozpálili od podlahy a opět na velkém pódiu nazvučeném pro psychobilly kapely ukázali, co umí. Je zajímavé, že jejich vystoupení na Mighty se srovnávat prostě nedá a neřekl bych, že je to nasazením kapely. Ta ho má stále vražedné.
https://youtu.be/yo7hk1aLze0Pro mě zlatý hřeb večera nastoupil rozvážně po Banánech. Už jsou to starší pánové tak i Caravans trvalo než se dostali do provozní teploty, byť hic byl, né že né. Pak ovšem rozjeli svůj neo-rockabilly vláček, který vypouštěl jeden hit za druhým. Nejde nezmínit jejich basáka Choppiho, při prvním z jeho vystoupení zde. Ten strejda prostě umí.
https://youtu.be/yo7hk1aLze0

Někdo je má rád a někdo je bere jako béčko Demented Are Go. Ať tak nebo tak večer dovršili Demented Scumcats. Sparky vypadal a působil celkem při smyslech a zbytek kapely to oslavil kvalitním koncertem. V letošní sestavě se blýskl Doyle, který ještě ukáže rychlé prsty s Guitar Slingers a Zorchmeny. Jinak klasický sparky-zpěv a piáno navrch. Čas na procházku po pláži a jít spát.
https://youtu.be/J4bgcnZ6fVg

Reportáž psaná do písku – den druhý
Před deseti lety jsem viděl koncert Coffin Nails, které frontman odehrál v boratích plavkách. Od té doby si k nim neumím najít cestu;-) Odpolední vystoupení jsem vynechal.Ušetřené síly se nadmíru hodily. Večer čekalo šest kapel a všechny předvedly výkony hodné nejvýkonnějších mašin.
Ještě za světla odpálily svoje našláplé motorky Raygun Cowboys. Jejich palba budiž důkazem, že kombinovat žestě a kontrabas jde a může z toho být billy a ne dechna z basou. Kanadský stroj se nezasekával a díky třem klaunům na dechy byl i mimořádně zábavný. I ta trúba tam byla, i ta trúba.
https://youtu.be/9SBQefM5RRY
Phantom Rockers jako duchové časů minulých vyvalili svůj starší dragster, z nějž zůstal již jen frontman drtící basu a bubeník. Ke starému šasí přidali tři (!) mladé kytary a výsledkem byl masivní zvuk, který se nekompromisně nesl nad vlnami. Nezvolnili, nezpomalili, nezměnili tempo… ano, musím přiznat, koncert začínal ke konci trochu nudit.
https://youtu.be/MeVMYgT1Y8Q
K dobru organizátorů patří snaha u hlavních koncertů jednou skupinou změnit tempo a tak nastoupila belgická parta divokých staříků the Wild Ones s jejich naftovým traktůrkem. Veteráni poznamení životem a blues za přizvukování foukací harmoniky odpalovali do pohupujícího se publika jednu pecku za druhou a bylo jedno zda šlo o jejich songy a nebo opět přivedli na svět Howlin’ Wolfa nebo Muddy Waterse. Sóla na kytaru nebo harmoniku nebyla výjimkou.
https://youtu.be/vLfwtEtCF9YOdpočinek z psychobilly rutiny byl nanejvýš na místě, jelikož nastoupily tři výstavní káry psychobilly závodní kategorie.
Nejdříve Mark Carew přivedl své Long Tall Texans. Když už používám automobilové příměry tak bych zde použil jaguára. Nablýskaný, plně britský a s širokým krytem na chladič připomínající úsměv od ucha k uchu. Každý, kdo viděl Marka při vystoupení, včetně Hotknives nebo Astro-zombies, ví, o čem je řeč. Pokud LTT vídáte pravidelně, tak už vás ničím nepřekvapí, ale jejich standard je neuvěřitelně vysoko a drží si jej s nonšalancí a klukovských úsměvem.
Frenzy se ve Španělsku rozhodli oslavit 35 let existence a to už je úctyhodný věk na každý pořádný stroj, ale ten jejich se nezasekává, spíše naopak zrychluje. Narozky si užila kapela i publikum. Slyšet byly všechny velké hity. Publikum si zazpívalo I see red, došlo na hraní na basu za krkem a hraní na kytaru za krkem stojíce na base (ta už v tom okamžiku nebyla za krkem). Basák a zpěvák Steve Whitehouse se vydal na výlet do publika na rukou nadšených fanoušků a čas vymezený Frenzy byl v tahu … zas to uběhlo jako voda a stíhačka Frenzy je za obzorem.
Malověrní, málo a příliš zlitý už začínali odpadat, když si nachystali nádobíčko hlavní hvězdy večera Nekromantix. Snad i díky pokročilé hodině si Kim Nekroman nechal většinu svých egomanických extemporé a věnoval se především hraní. Kapela změnila těžiště, když se na dlouhodobě fluktuující místo bubeníka postavil Felix, jinak frontman the Brains. Stand Up bicí nekromantikům neublížili. Spíše je posunuly do více taneční polohy, což využila, jak wreckující, tak i tancující část publika. Ortodoxním fans asi bude chybět údernost. Ve finále děvčata oblažila Subculture girl a chlapci už byli schopní wreckovat na zvuk ždímačky na prádlo. Nekromantix odehráli své dobře a bez přídavku zmizeli do tmy. Nebylo se čemu divit. Třetí hodina odbila a počet zombies už vyrovnával počty živých. Dlouhá noc…

Reportáž psaná do písku – den třetí
Odpoledne nabili ostře své kolty pistolníci z Guitar Slingers. Můžete říkat že je Doyle kytarový onanista a můžete mít i pravdu, ale jejich koncerty jsou vždycky zábava. Koncert odpálily Bopalinou a už nezpomalili. Po půlhodině hraní se dostali na kočičku Donnu Dune, která s Doylem nejdříve vystřihla a pár akustických songů, kterém se měl rozpáleného Beach baru zrovna moc nehodily, pak se vrátila skupina, dali set společně a do hodiny a půl čistého času to dohráli Slingers sami. Impozantní.
https://youtu.be/A1d6nI8YzkA
Večer zahajovali severští masakráři z Mad Man Horse,ale byla potřeba vyspat občerstvení z odpoledního koncertu a tak jsme šli až na druhou kapelu.
https://www.youtube.com/watch?v=UTx9qNUXhCY
Veteráni z The Tin Cans své neo-rockabilly umně posílali do scházejícího se davu. Pobavili, potěšili a jejich na podiu se bez povšimnutí nachýlil.
https://youtu.be/fxhQA7yc2To
Nastoupily americké legendy The Quakes a poprvé pořádně roztancovali již solidně zaplněnou halu. Jejich sladší písničky fungovali nejen na něžné pohlaví, hitovky zklízely bouřlivý úspěch jak tenkrát na sedmičce…
Po emerickém psychobilly přišla zábava z jiného soudku a asi největší dav si zatancoval Bad Manners. Změna rytmu přišla vhod a psycha si pořádně zaskáčkovala.
Pravidelní účastníci Mad Sin opět se změnou v sestavě nachytali svůj cirkus po nich. Místo distancované Ramona hrál svůj již druhý koncert ten den londýnský žabáček Andy Kandil a to, že odpoledne udržel tempo s frenetikem Doylem, znamená, že není žádné ořezávátko. Pokud jeho první koncert letěl, jak splašená kobyla, koncert Mad Sin podle mého trochu vázl. Nafouknutý Köfte asi úplně nestíhal a vůbec jejich koncert postrádal tradiční šťávu. Uvidíme co předvedou na Mighty
Přišel okamžik na který všichni kteří vydrželi nedočkavě čekali a došlo na Reverend Horton Heat. Hned druhou zahráli svou Psychobilly Freakout a pokud snad byli pozdní hodinou znavení, nedali to na sobě znát a průřezově se prohráli svou diskografií. Po několika přídavcích se usměvavý Jim Horton rozloučil a bylo na čase se odplazit do postele dřív než začnou řvát ptáci.
Reportáž psaná do písku den čtvrtý a poslední
Počasí v Pinedě bylo při neděli skutečné horké takže se na pláži hrající Pharaohs museli cítit jako doma v Egyptě a podle toho ovšem taky zahráli. Velmi dobré britské neo-rockabilly pamatující rozjezd žánru v osmdesátkách s dalším výskytem Choppyho na base navnadilo na večer.
https://youtu.be/jcVsVY9Slo4
Nedělní večer rozjeli Knocksville a dámy, které se raději chladili na pokoji, podle reakcí těch přítomných o mnoho přišli. Vedle mnoha veteránských kapel tito chlapci byli mladší a navíc svlečení do půl těla:-) Původně snad dělali doprovod Imeldě May dokud se nerozhodli zrychlit a přitvrdit a jednoznačně se jim to povedlo. Jediné co koncertu chybělo, byla důstojnější kulisa. Přeci jen už sil moc nezbývalo a headlineři nedělní noci byli spíše pro zkušenější psycha, takže celkově účast v neděli bývá pravidelně menší.
https://youtu.be/5jBldqEgiwg
Druhá kapela už byla trochu známější a taky nebyla takovým překvapením. The Wreck, kde kytaru drhne Mat Voodoo, odehráli své námořnické odrhovačky hned vzápětí a nebyl to špatný koncert, ale taky to nebylo vysloveně dechberoucí.
https://youtu.be/CsuMRvY9fJM
Na pódium se vyvalili KDV Deviators a pokud u MadSin chyběla Köfteho show, zde, když sedí za bicíma, ji nikdo nečeká a koncert se povedl. Na kytaře se objevil opět žabáček Andy a to ještě nemělo být jeho poslední vystoupení.
https://youtu.be/_hSve7chjZs?list=RD_hSve7chjZs
Roli nejlepšího současného all-stars bandu od Köfteho projektů převzal Jeroen Haamers and the Zorchmen – Jeroen je frontman Batmobile, Doyle je kytarový maniak z Guitar Slingers, basák z The Hawkmen s a původní bubeník Meteors a Tall Boys? Neuvěřitelně rychlý, neuvěřitelně dobrý. Pravda, méně vlastní tvorby, ale pálili to vyčerpaných zombíků před podiem hlava nehlava. Kdo neviděl, neuvěří. Kdo viděl, nezapomene.
https://youtu.be/ih2c-r9Sn68
Došlo na nejvíce očekávané vystoupení celého festivalu. Pořadatelé se v závěru festivalu sklonili Torment v projektu Torment Tribute. Původní zpěvák a kytarista Simon Brand spáchal sebevraždu už v roce 1994, takže původní členy Simona Crowfoota na basu a Kevina Hayese na bicí doplnil pro toto vystoupení opět Andy Kandil. Původní členové po letech bez vystupování působili trochu ztuhle a rozjeli se až v průběhu koncertu. Andy odzpíval prvních pár songů a pak na zpěvu přišla přehlídka hvězd – Sparky z Dementů, Köfte a Clunky z Coffin Nails tomu každý dal své pojetí. Na jednu stranu to určitě bylo zajímavé a nemělo smysl jen napodobovat Brandův zpěv, na druhou stranu to trochu (zejména u Sparkyho) upadalo do karaoke. Köfte si zazpíval “svůj” Psyclops Carnival a pak ještě pustili k mikrofonu Steve Whitehouse z Frenzy, který má vyšší a civilnější zpěv, což se blížilo více původním songům. Několik songů odzpíval i basák a pokud chtěl někdo vidět původní Torment tak se mu to zde asi nejvíce blížilo. Důstojná vzpomínka na legendární kapelu a kvalitní zakončení náročného festivalu.Pondělní afterparty spláchly přívaly deště a byl čas jet domů.
Napsal Chuckie-ten smutný chlapec z výkladní skříně :)
Halloween Indoor Festival vol.6
When
Sobota, Říjen 28, 2017
19:00 - 21+
Where

Dominikánská 11

Brno 60200
Other Info
S pomalu přicházejícím podzimem se nezadržitelně blíží i šestý ročník tradičního HALLOWEEN INDOOR FESTIVALU.

Letos se těšte na nejbohatší line up ever a taky nejširší žánrovou pestrost, novinkou budou dvě stage. Letos přijede 10 kapel / vystupujících z České republiky a Spojených států.

Postupně budeme zveřejňovat potvrzená jména, stay tuned!!!!!!!!

ELEVEN STAGE:

----------------------------------------------------------------------------------------
KRANG ( Valachy a okolí)
----------------------------------------------------------------------------------------
FB : https://www.facebook.com/krangpunx/?fref=ts

Moravskej All Star Punkrock / Hardcore projekt pohrobků z kapel Punkhart, Víkend a poloviny Criminal Colection. Po prvním Ep, který jim sdílel i mocnář Jean Claude Van Damme následovalo první pořádný album,"Baddest Brain" se kterým vyrazili do světa. Projeli Japonsko, Mexiko, starej kontinent a aktuálně čekají na master albovýho následovníka. Pojď do moshe.Tady jsou: OK, U.S.A.?

-------------------------------------------------------------------------------------------
RABIES ( Vysočina )
------------------------------------------------------------------------------------------
FB : https://www.facebook.com/RabiesBand/?fref=ts

Začali na sobě v makat už v roce 2009, dřeli tak, že tunakrát změnili sestavu, ale základ přitom zůstal stejnej. Vychrlili první épéčko, pak cédéčko, nakonec druhý album na vysněnym vinylu. Teď už asi rok a půl dělaj na třetí desce Anarkids, která pokud nebude třetí světová válka stihne i vyjít. Letos začali pořádně vystrkovat drápy. Střihli si společný koncerty třeba s Anti-flag, nebo Billy Talent. Jejich punkrock mixlej vlivy Rancid a NOFX zná už i tvoje sousedka, takže se na Halloweenu nech sfouknout jak svíčku. Pa.

---------------------------------------------------------------------------------------------
MORDOR´S GANG ( Plzeň)
---------------------------------------------------------------------------------------------

FB : https://www.facebook.com/psychobillypilsen.cz/?fref=ts

Vezměte pěkně uzrálého Elvise a Johnnyho Cashe a vhoďte do mixéru, nadrobno nakrájejte country a surf music, přikořeňte lžící punku. Míchejte a když směs začne modrat, přidejte slovní eskamotérství Felixe Hollzmanna a zbytky šminek po Marillyn Monroe. Takto zhotovenou směs za stálého míchání vlejte do nejbližšího kanálu. A jsou tady Mordors gang, hudba, která nezřídka pobaví! Hudba Mordors gangu je někdy swingově vláčná, jindy rychlejší než našňupanej gepard. Tanyny?

---------------------------------------------------------------------------------------------
SUPERTESLA ( Brno - Praha)
---------------------------------------------------------------------------------------------

FB : https://www.facebook.com/superteslaband/?ref=bookmarks

Za domácí barvy bude letos kopat brněnsko - pražská parta srdcelamačů, která vznikla teprve před rokem z kamarádů, co si prošli kapelama jako Ňuňu, Black Burley, The Fialky, nebo Bombs From Heaven. Na kontě mají 2 épéčka. První z nich se dočkalo vinylové podoby, druhé vyšlo před zhruba měsícem na internetech a vinylu by se mělo dočkat do konce roku. Sázeji na češtinu, která se motá okolo lásek ze zadních sedadel, mezilidských vztahů a příběhů, které prožili, nebo přožít chtěli. Polámej si srdíčko se Supertesla.

PUB U DVOU PŘÁTEL OPEN STAGE:

----------------------------------------------------------------------------------------------
MATT CHARETTE ( Slapshot, Boston, USA)
----------------------------------------------------------------------------------------------

FB : https://matt-charette.bandcamp.com/track/shame

Matt Charette je dalším jménem, které vystoupí na pubové stagi. Totální povinnost pro všechny srdcaře, fanoušky Chucka Ragana, Briana Fallona, Laury Jane Grace, pro všechny, co si potřebujou polámat karmu. Kdo je to sakra ten Matt Charette? Ok, co takhle SLAPSHOT? Hardcore z Bostonu, kterej to pálí od roku fucking 1985? Matt to s touhle partou hrdlořezů nějakej ten rok táhne, ale stejně jako hodně hudebníků před ním rozjel i sólovou bokovku, ve které brnká na osobnější strunu a většinou mu vystačí akustická kytara. Tohle bude highlight letošní unplugged stage. Rozhodně si to sjeďte. A pak ještě jednou. A ještě jednou...a ještě.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
STOLÁČ & TOMSN ( Just For Being, Praha)
-----------------------------------------------------------------------------------------------

FB : https://www.facebook.com/justforbeing/?fref=ts

Supermelodická pop punkovo - hardcoreová crew Just for being ohlodaná na dřeň. Stoláč a Tomsn přijedou zahrát na akustickou Open Stage, která se stává nezbytným členem Halloween Indoor festivalu a ten tak konečně může trochu vyrůst. Těšte se na lidový skladby jako Strojem, nebo Destroy the walls, stejně jako Stoláčovo autorský písničky a to celý zalitý šlehačkou v podobě několika coverů v osobitým provedení.


---------------------------------------------------------------------------------------------
DAN ROLA ( Krang, Brno - Valachy - Ostrava)
---------------------------------------------------------------------------------------------

Dana můžete znát jako trenéra tenisu, podavače míčků, nebo jako zpěváka už avizovaných Krang. Dan nicméně píše i vlastní příběhy a písničky. S těmi dorazí i na pubovou Open stage.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
DYLAN DISASTER ( Nowherebound, Texas, U.S.A.)
-----------------------------------------------------------------------------------------------

FB : https://www.facebook.com/DylanDisasterMusic/

Pokud nežijete v nějaké fatální sociální bublině a trochu se orientujete v žánru, museli jste bejt aspoň na jednom z koncertů texaských Nowherebound (pokud jste starší ročník, možná i Born to lose, ale to už je jinej příběh). No a právě v téhle ultra energické kapele působí nenápadnej DYLAN DISASTER, kterej tam hodluje kytaru a backing vokály. Napsal pár vlastních skladeb o tom, jak se pere se životem, spojil síly s už zveřejněným Mattem Charettem a společně dorazí na pub stage. Buď u toho. Enjoy!

------------------------------------------------------------------------------------------------
JIRKA DRTIL (Kostelec na Hané)
------------------------------------------------------------------------------------------------

FB : https://www.facebook.com/jiridrtilacoustic/?fref=ts

Velekněz moderátorství ( Hudba z Fektu, Fast fest, přehlídka právě vylíhnutých kuřat, Miss ČR, závody šneků), majitel Pierrovy školy skateboardingu, zpěvák nepříliš známých Our Atlantic a srdcař v jedné osobě - JIRKA DRTIL. Amen!

« Back to the calendar

Lucky Hazzard Halloween Party 2017
When
Pátek, Říjen 27, 2017
19:30 - 21+ Buy Tickets
Where
Národní 20
Praha 1
Praha, Česká Republika 110 00
Other Info
Děsivě chladná vůně zatuchliny se ponese Prahou na sto honů, nemrtví se na jednu noc stanou živými, panenka Chucky zase udeří a vymítači ďáblů nebudou vědět kam dřív skočit…Dekadentní party plná řízného rock´n´rollu, zombíků a všudy přítomného děsu v temných zákoutích pražského Rock Café se blíží! 27. října se připravte na ten nejlepší halloweenský mejdan ve městě.
Milujete horory, kérky a dobrou muziku? Pak se těšte na halloweenskou jízdu na úrovni. Rock n Rollové kapely ( Carlos & His Coyotes , Gold'n'Drunkards, Vagyny Dy Praga )

NIGHTMARESHOW - Nechte na sebe dýchnout atmosféru starých cirkusových manéží a setmělých kabaretů. Zatajte dech hrůzou i vášní, při show staré jako sám cirkus.

Výstava s poetickým názvem Stínoví hráči / Shadow players
Tereza Eisnerová, Pavel Forman, Martin Mulač, Marek Škubal

Výstava představí tvorbu čtveřice autorů, pohybujících se z různých důvodů "ve stínu" -tedy mimo mainstreamové tendence současné umělecké scény. Stín v metaforické rovině je jim též zároveň inspirací a východiskem pro jejich práci, ať už reflektují odvrácenou stranu lidské společnosti, ikonografii dávných kultů či fascinaci nevyhnutelnou pomíjivostí existence.

Divadelní Hororové představení - Arte della Tlampač - Sametový Hranostaj
Horové Kino

Startujeme už v 19:00, tak dorazte včas, ať na vás taky zbude aspoň kousek z ubohých kolemjdoucích smrtelníků.
19.00 - OPEN DOOR

20.00 - 21.00 - Gold'n'Drunkards

21.10 - Divadlo - Arte della Tlampač - Sametový Hranostaj

22.00 - 23.00 - Carlos & His Coyotes

23.10 - Filmová premiéra - "Mad"CARLOS & HIS "Junktown"COYOTES - 33 hours on post apocalyptic tour

23.30 - Nightmare show - cirkus

23.55 - Vagyny Dy Praga

Fotograf František Ortmann,
autor projektu www.tattoo-names.com a držitel několika cenění Czech Press Photo, si v rámci halloweenského večera v Rock Café postaví přímo v prostorách klubu fotografické studio, kam si bude podle našich informací zvát před objektivy svých Nikonů ty z Vás, kteří jej svou maskou zaujmou.
Takže nejen, že nejlepší masky večera získají ceny od Lucky Hazzard, ale navíc se jejich fotografie může zařadit do galerie, kterou František z tohoto “strašidelného” večera vytvoří.
Těšíme se na Vás a Vaše masky a kostýmy.
Za Lucky Hazzard Rafan

« Back to the calendar

Halloween za rohem

Říjen 25th, 2017

Tento víkend bude patřit všem nemrtvým psychobillům. Halloweenské veselice se budou konat po celé zemi, ale za zmínku stojí ty dvě opravdu zásadní.

Ta pražská se jako tradičně odehraje v Rock Cafe pod taktovkou Lucky Hazzard. Představí se již tradiční Carlos and his Coyotes a Gold´n´Drunkard. Nechybět bude doprovodný program, jako divadlo nebo fotokoutek.

https://www.facebook.com/events/178407989283226/?fref=ts

https://www.youtube.com/watch?v=xY4a8TE-4_o

 

Brněnský svátek všech mrtvol se odehraje rovnou na dvou místech. Pod taktovkou BombRock records se v Eleven clubu a Pub u dvou přátel vystrídá více než 10 kapel a solových umělců. Po dlouhé době, se v Brně objeví Mordors gang :)

https://www.facebook.com/events/114453765893939/?fref=ts

https://www.youtube.com/watch?v=i-R9U1zx7tg

 

22339258_577147525742298_7244308074528359226_o 21617570_1411344055580216_6505670406014625709_n

 

PSYCHO THERAPY vol. 10

Květen 31st, 2017

 

Je to tady! Rok se s rokem sešel a za dveřmi je další ročník vrchlabského Psycho Therapy! Letošní ročník je navíc jubilejní 10. což je o důvod víc proč zajet do Vrchlabí na tuhle vypečenou akci. A co nás letos čeká?

(Celý příspěvek…)

psychotherapy

 

PSYCHO THERAPY FEST PO DEVÁTÉ aneb ROCK¨N¨ROLL pro všechny. 

V červnu do Vrchlabí opět zavítá ojedinělý Rock n Rollový cirkus Psycho Therapy. Můžete se těšit na ojedinělou show ve venkovních prostorách restaurace Kufr ve Vrchlabí u vlakového nádraží. Psycho Therapy fest má v našem městě vybudovanou již devíti letou tradici a dobré jméno nejen v České republice, ale i v zahraničí. za devět let existence se tu vystřídala přední jména z tuzemské Rockabilly , Psychobilly a Rock n Rollové scény  a další ne méně známé kapely z evropy(Rakousko,Polsko,Maďarsko,Německo…),ale i z USA.

Žánrově se festival pohybuje okolo Rock n Rollu od 50. let jako Rockabilly ,Surf , Hillbilly, Swing po modernější rewivalové Psychobilly,které se odkazuje na původní vlivy s příměsí dravého punku.

(Celý příspěvek…)

Carlos a kojoti acoustic show
When
Pátek, Březen 25, 2016
20:00 - 21+ Buy Tickets
Where
Club Újezd (map)
Praha 5, Česká republika 150 00
Other Info
Nechť kojoti zahrají o lásce i retech rudých. Ojedinělá akustická šou starých pardálů :)

« Back to the calendar

Mordors gang křest cd Pterodactyl
When
Pátek, Únor 26, 2016
20:00 - 21+ Buy Tickets
Where
Orion music club (map)
Řehořova 30
Praha 3
Other Info
Křest alba od Mordorů ze SPlzně

« Back to the calendar

The Rocket dogz 8 years
When
Sobota, Únor 20, 2016
20:00 - 21+ Buy Tickets
Where
Buben klub (map)
Myslíkova 8

Praha , Czech Republic 120 00
Other Info
Raketoví pejsci slaví a bude to nářez! Support Rabies a Krang

« Back to the calendar

Moonshine Howlers a Cheers
When
Pátek, Únor 19, 2016
20:00 - 21+ Buy Tickets
Where
Koleje ČVUT
Blok 7
Chaloupeckého 7
Praha 6
Praha, Czech Republic 16900
Other Info
Country na kopci

« Back to the calendar

Nejbližší koncert

Na informacích o nových koncertech se pracuje, příd později.
ByWordPress. Thanx WPTheme Generator.
Special Thanx to Gimp!
Creative Commons License
TOPlist